środa, 24 czerwca 2026

Zajęcia w ramach programu profilaktyki pogryzień PSIA LEKCJA

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 14 Specjalnej w Kielcach aktywnie uczestniczyli w programie profilaktyki pogryzień "Psia Lekcja". Brali udział w spotkaniach online "Śniadanie z psyjaciółmi", brali udział w lekcjach online: "Psia mowa", wykonywali prace plastyczne przedstawiające psy wspierające leczenie dzieci w szpitalach. Udział w programie pozwolił na kształtowanie szacunku do zwierząt oraz przyjmowania postawy odpowiedzialności za zwierzęta. Dzięki zajęciom uczniowie nauczyli się jak interpretować psie komunikaty, Zajęcia wpłynęły na poprawę koncentracji i redukcję stresu uczniów.



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz